Програма «УЧИМОСЬ ПО-НОВОМУ»
"ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ - на 200 балiв"
ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У НАЙЕФЕКТИВНІШІЙ НА СЬОГОДНІ ПРОГРАМІ З ВИВЧЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ДЛЯ ПІДГОТОВКИ ТА УСПIШНОГО СКЛАДАННЯ ТЕСТІВ ДПА, ЗНО.
Програма складається для кожного учня окремо: порядок вивчення тем, враховуються особливості характеру, темпераменту. Кожна тема вивчається так, що не залишається жодних «білих плям», а заняття проходять цікаво, без зайвої напруги. Діти навіть дивуються, чого вони боялися раніше і не могли зрозуміти правила з підручників.

Сучасний рівень навчання саме для ВАС, якщо:
- Ви маєте труднощі з вивчення мови та літератури;
- Хочете якомога краще підготуватися до іспитів ЗНО;
- Вам важко дається написання творів;
- Ви хочете отримати якісний рівень навчання з гарантованим результатом;
"Наука - це не тiльки знання, а ще й усвiдомлення"
Я - Савінова Ірина. Маю багаторічний досвід робота в школі та у вищих навчальних закладах.

Багато років намагалася вирішити важливу проблему: як пояснювати так, щоб і відмінник, і учень, який не встигає з предмета, зацікавився темою, зрозумів таємниці української мови, захопився літературою, ставши грамотною людиною.
ПОВІРТЕ, МОЇ ЗУСИЛЛЯ УВІНЧАЛИСЯ УСПІХОМ.
Діти з радістю приходили на заняття, навіть не помічаючи, що час вичерпано. Сьогодні я маю змогу поділитися своїми таємницями з великою аудиторією.

Протягом часу, враховуючи власний досвід і здобутки сучасних технологій, створювала проект вивчення української мови та літератури онлайн.
Навчаючись у нашій онлайн-школі, Ви отримуєте масу переваг, а
головне - упевненість у якості знань, які Ви отримуєте.

РЕЗУЛЬТАТ - НАСАМПЕРЕД.
Ваші переваги
  • Управління своїм часом: економите час на дорогу (не потрібно супроводжувати, зустрічати, проводжати, очікувати дитину), можете призначати заняття на більш пізній час.
  • Команда професіоналів - практиків з натхненням i любов'ю до свого предмета просто i цiкаво розкривають усi таємниці
  • Економія коштів при якісному навчанні:
    - реальна вартість занять;
    - заняття вдома;
    - безпека життя і здоров'я дитини;
    - немає необхідності купувати додаткову літературу – вона є в електронному варіанті
  • Гарантоване досягнення своєї мети. Повiрте, разом з нами крок за кроком вы подолаєте всі свої труднощi i негаразди
  • Не «зубримо» матеріал, а розуміємо! Висока мотивація навчання, враховуємо навіть настрій учнів!
зробіть прорив у своєму навчанні!
Особлива пропозиція: при одночасній заявці групи від 5 учнів – ціна істотно знижується!

Нам довіряють тисячі учнів!
Форми занять та оплата:

1Індивідуальні заняття - 30 $

2Група (2-3 учні) – по 10 $

3Група (від 4 учнів) – вартість розподіляється пропорційно на кількість учнів від вартості індивідуального заняття.

Підготовка до зно з української мови

ЗНО без проблем! Як підготуватись до ЗНО з української мови та літератури та не втратити рівновагу

ЗНО. Всього три літери, але щороку вони вселяють жах в серця випускників. Воно й зрозуміло: не складеш тест – не отримаєш атестат, отже, не вступиш до ВУЗу або коледжу. Начебто все просто – щоб успішно пройти незалежне оцінювання необхідно добре підготуватись. Та з року в рік старшокласники наступають на ті ж самі граблі – попадаються на списуванні, намагаються засвоїти матеріал в останню перед тестом ніч і, як наслідок, доводять себе та батьків до нервового зриву. Сьогодні поговоримо про один з обов`язкових предметів - українську мову та підготовку до ЗНО, що забезпечить найкращі результати на тестуванні.

На перший погляд, підготуватись до ЗНО з української мови та літератури не складно – це ж не вища математика! Але випускники мають докласти зусиль, аби зрозуміти та зацікавитись українськими літературними творами, подолати труднощі у вивченні мовних правил, навчитись легко та без напруги писати твори. Хтось відвідує додаткові курси української мови, комусь до вподоби індивідуальні заняття з репетитором. Ми пропонуємо скористатись новітнім варіантом підготовки – долучитись до он-лайн уроків з української мови по Skype.

Кількість переваг при такому способі підготовки просто незліченна:

• не потрібно витрачати час на те, щоб дістатись курсів – заняття відвідуєте дистанційно в режимі он-лайн за допомогою мережі Інтернет та Skype;
  • немає необхідності сплачувати високу ціну за роботу репетитора та купувати додаткову літературу – всі необхідні навчальні матеріали є в електронному варіанті, а вартість занять приємно здивує;
  • індивідуальний підхід – навчальна програма складається таким чином, аби максимально врахувати особливості темпераменту кожного учня, щоб підготовка до ЗНО з української мови та літератури була якомога якіснішою, і при цьому порівняно недорогою:
  • можливість не завчити, а по справжньому зрозуміти матеріал. Наші викладачі докладають зусиль, аби учні захопились українською літературою, зрозуміли таємниці правопису і, врешті решт, стали дійсно грамотними людьми.

Ми пропонуємо гнучкий графік та форму занять, можна навчатись як індивідуально, так і в групах, до того ж, при одночасному замовленні уроків групою від п`яти учнів, вартість істотно знижується:

• індивідуальні заняття – 15$;
  • при замовленні курсу групою з 2-3 осіб ціна складає по 10$;
  • якщо навчається група більше 4-х учнів – вартість індивідуального заняття розподіляється рівними частинами на всіх учасників.

Підготовка до ЗНО з української мови та літератури ще ніколи не була такою якісною і зручною! Замовляйте 3 безкоштовні он-лайн уроки вже зараз – зробіть прорив у своєму навчанні! Ми допоможемо скласти ЗНО на 200 балів!