Не витрачайте час задарма!

Наше сьогодення – час постійного випробування, час витривалості.Час кризи.

Слово «криза» супроводжує нас повсякчас. Та відомо, що саме під час поневірянь як раз і можливо знайти свій шлях до Олімпу. Головне – не втратити шанс, не розгубитись у своєму виборі.

Більш за все проблема вибору постає  у випускників шкіл та їх батьків. Я сама пам’ятаю, з якими переживаннями прожила весь 11 клас свого сина: куди йти вчитися далі, які іспити складати, де знайти кращого репетитора.

Для того, щоб отримати кращі бали на тестах ЗНО, вирішили додатково займатися обраними предметами, бо школа не дає достатнього рівня освіти. Ми кидалися з одних крайнощів до інших. Слухали знайомих, займалися з викладачами з ліцею, шукали репетиторів тощо. Не можу не відмітити, що звичайно результат був, але ж з якими труднощами ми спіткались. Багато було чого. І головне -  нестача часу. Їхати з одного кінця міста до іншого – це занадто. Крім того, час витрачався і на перевірку професійності вчителя-репетитора, бо за одне заняття не можна цілком реально визначити рівень викладання.

Нам пощастило - знайшли курси підготовки до ЗНО, які й допомогли синові стати студентом.

Вам це знайомо, правда.

Чи є можливість якось поліпшити період підготовки до складання тестів ДПА, ЗНО.

Упевнено можу сказати так, зараз є. На допомогу прийшли сучасні технології, які дозволяють по-новому підійти до проблем додаткового навчання.

Онлайн-уроки виявилися не тільки не гіршими, ніж аудиторні, але й мають цілий ряд переваг:

• не втрачається манера спілкування (і учитель, і учень бачать, чують один одного);
  • миттєва візуалізація (будь-яку ілюстрацію, книгу, можна відразу знайти в мережі Інтернет);
  • зручні умови навчання: вдома, у зручному кріслі, у зручний час, незважаючи на час доби;
  • безпечність для здоров’я (не потрібно турбуватися про життя дитини, про її перебування на дорозі);
  • економія коштів.

Великою перевагою є те, що ви можете попередньо познайомитися з обраним репетитором, оцінити його професіоналізм на безкоштовних заняттях по Скайпу.